Witam Siemka!!!
Zajmowałem się nagrywaniem [formie zapisu z live streamów] setów z takich klubów jak znane w Polsce i za zagranicą:
Energy 2000, Speed Club, Luna Lunenberg NL, Multi Club 139, Power Club oraz inne kluby, które nadawały na pusstacji.fm
Obecnie to reuploady setów z Energy 2000 czy Speed Clubu.
Najczęściej to obecnie publikuje sety od Dj Matysa,
znane jako Mainstage. Częściej sety od Dj Maximo oraz Basement TV cykliczne audycje zapisuje. Obecnie nagrywam audycje z Radia Radom 87.7FM - Radom Dj Party, cyklicznie transmisje z RMF Maxx z eventu Sunrise Festival.
Wszystkie sety oraz reuploady dostępne na Hearthisie, Soundcloudzie, Mixcloudzie.
Link do mojego hearthis'a z setami ->
https://hearthis.at/prawy
Dla odprężenia w wolnym czasie gram sobie w różne gry,
jak nie muszę publikacji szykować z seta.
Gram przeważnie sobie sam lub ze znajomymi wybrane gry jak mam czas na granie.
Przeważnie wybieram dowolną sobie trasę w grze [zlecenie]) Najczęściej to jest ETS 2 [Pro Mods MP] lub ATS MP lub MP od SCSu. Z darmowego narzędzia.
Przepraszam nie zawsze skończę konwojów z powodu bolesnej kolki jelitowej okresowo zależnej od trawienia.
Co do vski to nadal zostaje podwykonawca dla Proud Alliance VS i raczej nie mam zamiaru żeby do przechodzić do innej firmy.
Pierwszą grę zagrałem STUNTS [symulacja wyścigów Formuły 1].
albo kultowa gra stworzona przez studentów Kolejnictwa EN57 MECHANIK
[Symulator Kolei Podmiejskiej tzw. Elektryczny Zespół Trakcyjny, korzystających z sieci elektrycznej].
Dla mnie te pierwsze dwie gry stanowią pewny sentyment od kilku lat.
Potem było kilka mniej znanych gierek, ale były z CD Action.
Współpraca: fanpage z setami klubowymi, seciki.pl
Rozwiązane: pulsstacja.fm
TS3 -> ets2mp.gclan.pl (firmowy serwer)
TS3 -> wojtass.gclan.pl (prywatny serwer)