Company Profile #8047

Jardo Trans

Company Management
owner
Statistics
Euro Truck Simulator 2 ETS2
American Truck Simulator ATS
Awards 2
ATS Award TOP km - July 2022
ATS Award TOP km - March 2022
Company Description

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬★ஜ۩۞۩ஜ★▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Pozdravujeme všetkých vodičov, vodičky a fanúšikov hry ETS 2 sme firma Jardo Trans a vitaj na našej profilovej stránke. Ak sa chceš pridať do našej firmy ktorá jazdí pre zábavu, aj keď si všetci myslia, že sme blázni tak si to poriadne rozmysli, máme totiž pevne stanovený limit. V ETS2 je to 10 000 km alebo v ATS 6200 míľ na mesiac Ak ťa to neodradilo a hovoríš si, že na to máš prípadne ste menšia firma a chcete sa pridať ste vítaní (určite sa nejako dohodneme, sme ľudia a hru hráme pre zábavu a bez stresu) tak na čo ešte čakáš podaj prihlášku nech sa rozrastáme a môžeme sa pasovať s tými najlepšími. Keďže chceme aby sme sa vo firme spolu zabávali a zároveň sa aj spoznávali účasť na firemnom discorte je povinná.

Takže čo vlastne od teba očakávame je že nám pošleš prihlášku. Následne ťa skontaktujeme a pošleme ti pozvánku na Discord, kde sa ti pri vstupnom pohovore vysvetlia podrobne všetky pravidlá firmy a dohodnú všetky detaily.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬★ஜ۩۞۩ஜ★▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ATSDva tri krát do roka sa v ATS zúčastňujeme súťaže o pohár. Takže, keď sa firma dohodne a vyhlási sa mesiac jazdenia o pohár od svojich zamestnancov očakávame, že budú jazdiť oveľa viac, aby sme spoločnými silami dosiahli čo najlepšie umiestnenie. Samozrejme nás veľmi potešia aj osobné úspechy hráčov a dobré tabuľkové umiestnenie.
Company Rules
Limit 10 000 km
Real
Euro Truck Simulator 2 Limit 10 000 km
Real
American Truck Simulator Limit 6 200 mi
Real
Pravidlá firmy:

Ako už bolo spomenuté mesačný limit je buď v ETS2 (10 000km) alebo v ATS (6200míľ). Každý zamestnanec si môže vybrať či si daný limit odjazdí v ETS2 alebo ATS podľa toho čo ho viac baví alebo ktorú hru vlastní. Nie je povinné vlastniť obidve hry. Kombinácia a sčítavanie odjazdených km a míľ v jednom mesiaci ale nie je možná. Proste na konci mesiaca sa skontroluje či máš v jednej z hier odjazdenú danú vzdialenosť.
(Ak nesplníš limit , budeme sa musieť rozlúčiť)

A ešte jedna vec pre pretekárov, kto nabehne km do rýchlostných štatistík, tieto sa mu nebudú počítať do mesačného limitu takže tieto km ešte stále musí najazdiť do reálnej štatistiky aby spĺňal firemný limit.

Neurážať ľudí na MP a správať sa slušne. Nebúrať v MP a jazdiť podľa pravidiel od 90 do 100 km / h v ETS2 alebo od 65 do 80 míľ v ATS.

Máme aj firemný discord a účasť na ňom je povinná. Už teraz sa na teba tešíme a určite ti neublížime, prípadne sa oveľa skôr dozvieš aj dôležité veci ohľadom zmien.

Pri jazde v konvoji používať firemný skin a tag pred menom.
Keďže nám všetkým ide hlavne o to aby sme sa dobre zabavili organizujeme aj firemné konvoje. Konvoje jazdíme na Youtube a Twitch. O týchto sa dozvieš na discorde a aj na live streamoch.
Ak by ti to bolo málo kľudne si vo firme dohodni jazdy s kamarátmi a môžete si tak vytvoriť vlastný konvoj ale zase prosíme dodržať firemnú kultúru a skin.

Organizujeme aj veľké konvoje, ktoré sa konajú na ProMods. Dĺžka trasy je zvyčajne 2 000 - 3 000 km a máme jednu povinnú prestávku.

Pre tých, ktorý často striedajú firmy u nás platí pravidlo 3x a dosť (viac sa do našej firmy už nedostaneš).

A ešte jedno pravidlo. Prvý deň v mesiaci sa upratuje firma. Na splnenie limitu teda radšej nečakaj do konca mesiaca. Je možné, že ak nebudeš mať splnený limit, budeme sa musieť rozlúčiť.

[YouTube] https://www.youtube.com/channel/UCs6yTfEWTVNvMTrq8gVpCbw
[Twitch] http://www.twitch.tv/jardo12_twitch?sr=a
List of employees [11]
Loading