Company Profile #76762

The company was dissolved at .

Sweden-dk-Norway. Transport

01.5.2020
Company Management
Founder
Statistics
ETS2 ETS2
ATS ATS
Awards 0
No awards were received.
Company Description
Sweden-dk-Norway. Transport begon op 1/05/2020 met een virtueel bedrijf dat is gevestigd in Amsterdam. Wij rijden met schuifzeil opleggers.Maar ook hier geldt zo veel mogelijk.

Wij zijn altijdt blij om nieuwe mensen te verwelkomen.respect,vertrouwen en verantwoordelijkheid komt op de eerste plaats naar elkaar.Als je joint wordt van jouw verwacht dat je op Sweden-Norway-denmark Rijdt.dit wilt natuurlijk niet zeggen dat je op de andere landen niet meer mag rijden.maar zo veel mogelijk op die 3 landen.En dat je het meeste in Amsterdam (nl) laadt of lost.

-Wij organiseren ook konvooien en brengen ook regelmatig een bezoek aan truckermp events voor onze chauffeurs.
-Verder verwachten wij goede chauffeurs met veel moed om veilig en veel te kunnen rijden EN BELANGERIJK wegcode WORDT gevolgd (snelheden-borden)!!!!!!!!!!!!!

-Dit is de standaard procedure voor elke nieuwe chauffeur.Rit van ongeveer 500km wordt gedaan voor de zien hoe je rijdt mocht ik je goed vinden rijden krijg je de discordt. Geen mic verplicht is volledig eigen wil als je maar rijdt ben ik tevreden. hoe meer zielen hoe meer vreugde. bij interesse voeg me toe op steam. Dan maken we een afspraak via steam wanneer je kunt.

-Doel realistisch bedrijf uitbouwen.groot bedrijf worden met goede chauffeurs. Met vriendelijke groet Owner Sweden-Norway- denmark Transport.


Steam ------Dutch------
Company Rules
No limit
ETS2 Limit 5 000 km
Real + Race
ATS No limit