Company Profile #51333

S&M Trans

Company Management
owner
manager
manager
representative
representative
dispatcher
dispatcher
dispatcher
Euro Truck Simulator 2 Monthly Statistics - ETS2
American Truck Simulator Monthly Statistics - ATS
Awards
Company Description
Mi sme pohodová Slovenská virtuálna firma ktorá stavia na základoch dôvery a priateľstva. Máme pravidlá ktoré dodržujeme ale nezabúdame na zábavu a relax pri hraní. Skoro každý víkend je firemný konvoj kecáme na discore pustíme muziku a tak rýchlejšie ubiehajú km. Ak by si mal záujem tak neváhajte nás kontaktovať a pridať sa k nám.
S Pozdravom Michal

Image
Company Rules
Euro Truck Simulator 2 Limit 5 000 km
Real + Race
American Truck Simulator Limit 5 000 mi
Real + Race
Pravidlá pre firmu:
1.Mesačne najazdiť 5000 km
2.Komunikovať s vedením firmy povinnosť mať discord
3.Zapojiť sa aspoň raz za mesiac firemného konvoja.
4.Keď nemôžeš jazdiť stačí napísať vedeniu firmy
5.Skúšobná doba mesiac treba najazdiť 5000 km
6.Skúsiť byť aktívny (keď nám to čas dovolí)
7.Slušné a kolektívne správanie

Image
Pravidlá pre firemný konvoj
1. Konvojom sa rozumie väčšie množstvo za sebou idúcich vozidiel s predpísaným odstupom vzdialenosti od seba, v závislosti od brzdnej dráhy a v počte väčšom ako tri vozidlá.
2. Pokiaľ počet účastníkov konvoja presiahne 7 ľudí , má právo vedúci konvoja dobrovoľne určiť niekoho na šoférovanie pilotného vozidla, ktoré mu pomáha v hladkom priebehu konvoja. Vodič pilotného vozidla nesmie spomaľovať a ohrozovať konvoj.
3. Pred začiatkom sa účastníci konvoja stretnú na Discorde minimálne 15 minút pred plánovaným štartom a dohodne sa plán trasy a vedúci konvoja.
4. Po dohode sa vyráža po naplánovanej trase, ktorá bude pred odjazdom uverejnená na nástenke firmy na TrucksBook.
5. Vedúci konvoja ide vždy ako prvý a určuje rýchlosť konvoja, prípadné spomalenie, alebo obchádzku. Je zakázané ho predbiehať.
6. Účastníci sa na začiatku konvoja dohodnú na poradí. Poradie však musí spĺňať znenie pravidiel konvoja.
7. Prestávky počas konvoja sa stanovujú na približne každých 600km a to vždy na čerpacej stanici, ktorú urči vedúci konvoja. V prípade potreby na inom mieste (parkovisko, odpočívadlo...)
8. Ak sa niekto bude pripájať ku konvoju v mieste inom , než kde začal konvoj, tak je povinný si pozrieť trasu, ktorá bude uverejnená na TB. Následne sa môže spýtať na Discorde kde sa konvoj nachádza.
9. Každý účastník konvoja je povinný rešpektovať pravidlá a rozhodnutia vedúceho konvoja. Chovať sa slušne a primerane ľudskému IQ. Je zakázané schválne búrať a komplikovať priebeh konvoja.
10. Ak niekto jazdí pomalšie kvôli lagom , alebo pomalému kamiónu je povinný to ohlásiť pred štartom konvoja a zaradiť sa na koniec konvoja.

Image
List of employees [38]
Loading