Company Profile #32081

Old Legend's

[OL]
15.12.2018
Company Management
owner
manager
representative
representative
Statistics
Euro Truck Simulator 2 ETS2
American Truck Simulator ATS
Awards 0
No awards were received.
Company Description
Firma vznikla za účelem spojit všechny CZ/SK hráče do jedné firmy a tvořit rekordy. Bohužel je to obzvlášť těžký úkol, ale všichni v to věří, že se to jednou podaří a sen se splní. Je na čase ukázat světu, že Česká a Slovenská republika není lehký soupeř. Pojďme spojit síly a společně to můžeme dokázat.

U nás může jezdit každý nehledě na věk. Stačí se jen chovat a nedělat blbosti jak na našem discord serveru, tak ve hře. U nás není povinný měsíční limit. Najedeš tolik, kolik chceš ty. Bereme ohled na práci, rodinu a jiné záležitosti. Jsme jen lidi a ne roboti.

Existují u nás i soutěže. Pokud najedeš za měsíc 20 000 km, tak jsi zařazen do soutěže o hodnotné ceny dle vlastního výběru. Není to žádný podvod. Chceme jen odměnit hráče za jejich snahu.

Po domluvě se konají i konvoje. Domluví se to vždy na nějaký den a hodinu, kde se to každému hodí nejlíp. Děláme i IRL srazy v létě, kde se bavíme, pijeme a grilujeme, ale ne jako firma, ale jako RODINA!

Pomáháme si navzájem. Když má někdo technický problém, tak dáme hlavy dohromady a vyřešíme to společně. Ještě se nikdy nestalo, že by se něco nevyřešilo.

U nás se nehraje jen ETS2, ale i jiné hry, jako je například CS:GO, Forza 5, Farming simulator 19 a mnoho jiných her. Stačí se jen domluvit s ostatními.

Přečetl/a jsi to až sem a zaujalo tě to? Tak neváhej a napiš vedení. Těšíme se na tebe!

My nejsme firma, ale jsme jedna VELKÁ RODINA!!!
Company Rules
Limit 20 000 km
Real
Euro Truck Simulator 2 Limit 20 000 km
Real
American Truck Simulator Limit 5 000 mi
Real
List of employees [41]
Loading