Company Profile #2692

Gamekeepers_cz

Company Management
owner
manager
manager
manager
manager
representative
dispatcher
dispatcher
Statistics
ETS2 ETS2
ATS ATS
Awards 0
No awards were received.
Company Description
Oficiální firma pro diváky a fanoušky YT kanálu Gamekeepers_cz!

Chcete vstoupit do naší firmy? Zašlete firmě žádost. Podmínkou pro přidání do firmy je mít na svém profilu uvedený svůj Discord profil (viz popis mého profilu: https://trucksbook.eu/profile/9965) a být na našem serveru (https://discord.gg/5daKqwc). Na Discordu bude probíhat řešení většiny věcí a proto je nutné zde být.
Company Rules
Limit 500 km
Real + Race
ETS2 Limit 500 km
Real + Race
ATS Limit 311 mi
Real + Race
1) Jsou zakázány cheaty či jakékoliv trainery (případně mody, které jakkoliv zjednodušují hru).
2) Je nutné mít zapnuté pokuty.
3) Zapnutý či vypnutý omezovač? To je na vašem zvážení. Ovšem při vypnutém omezovači riskujete, že budete dostávat více pokut.
4) Je možné hrát jak singleplayer tak také multiplayer.
5) Naše firma funguje jak v Evropě tak také v USA - můžete tedy ve firmě hrát jak v ETS2 tak také v ATS!
6) V multiplayeru je nutné dodržovat pravidla konkrétních serverů a to v platném znění.
7) Ve firmě potřebujeme aktivní řidiče. Je tedy nutné najet alespoň minimálně 500 km/měsíc (300 mil/měsíc). Vždy na konci měsíce budeme kontrolovat, jestli jste za ten určitý měsíc ujeli alespoň tuto požadovanou vzdálenost. Každý, kdo se v tomto měsíci do firmy teprve přidal, bude kontrolován až následující měsíc. Lze udělit výjimku, pokud požádáte o dovolenou. Tu lze udělit v případě, že např. celý měsíc nebudete doma. O dovolenou je třeba požádat před začátkem měsíce, tedy do posledního dne předchozího měsíce. Psát můžete na Discord do roomky #dovolena. Požadovanou vzdálenost (500km/měsíc či 300 mil/měsíc) lze kombinovat vzájemně s ETS2 a ATS. Tato požadovaná vzdálenost není nijak moc vysoká a je to vzdálenost běžné středně dlouhé zakázky. Dovolená tedy bude udělená jen v opravdu výjimečných případech. Pokud např. pojedete na 3 týdny pryč, určitě najdete ve zbývajícím týdnu měsíce alespoň hodinku čas na zakázku :)
8) Chovejte se prosím slušně! Nenadávejte ostatním zaměstnancům! Nevyjadřujte se vulgárně. Dodržujte pravidla TrucksBooku.
9) Pokud budete vyhozeni za jakékoliv porušení pravidel, tak se Vám odebírá možnost vrátit se do firmy a to v lhůtě 3 měsíců.
10) Tyto pravidla firmy se mohou kdykoliv změnit. Každý zaměstnanec čestně prohlašuje, že tyto pravidla firmy zná, rozumí jim a bude je dodržovat.
11) Mít na svém profilu uvedený svůj Discord profil (viz popis mého profilu: https://trucksbook.eu/profile/9965) a být na našem serveru (https://discord.gg/5daKqwc). Na Discordu bude probíhat řešení většiny věcí a proto je nutné zde být.

Za porušení kteréhokoliv z pravidel bude následovat vyhození z firmy!

Máte nějaké výhrady, tipy či návrhy na zlepšení těchto pravidel? Ozvěte se na Discord či email [email protected]!
List of employees [102]
Loading