Company Profile #26320

Nizam Lojistik

Company Management
ALADAG TR manager
NL Murat55 manager
NL Ulaş Özkan representative
Enes20 dispatcher
Davut/15 dispatcher
yunus 24 dispatcher
Kuzey AKCA dispatcher
Ramazan Bayrakt dispatcher
kaanalkan dispatcher
fatih mete dispatcher
YunusErenss dispatcher
J3MMY dispatcher
OguZZ27 dispatcher
Çağlar M. dispatcher
hsynaltun9 dispatcher
NECATİ/19 dispatcher
ŞahanBaba dispatcher
COVİD 19 dispatcher
Antalyalı07 dispatcher
MURATGUL35 dispatcher
DURUS0Y dispatcher
Tuncay/44 dispatcher
AKIN/29 dispatcher
ismail ay gnc dispatcher
uğur yatbaz dispatcher
qirash dispatcher
Ayıntap Sülo dispatcher
Hüseyin YILDIZ dispatcher
C3LL0C4N dispatcher
taha6101 dispatcher
Khada Jhin dispatcher
Literaryx dispatcher
[NL] ANKARALI_ dispatcher
Springo dispatcher
mehmet semih dispatcher
GZtm Driver 033 dispatcher
AkifD dispatcher
Nizam l MetinG. dispatcher
[NL] IPEKCI61 dispatcher
Menderes dispatcher
alper_190745 dispatcher
NL İboyldx dispatcher
NL Mavera dispatcher
yasyldzz dispatcher
M E R T 35 (27) dispatcher
Poyraz_ dispatcher
ByANGARALI06 dispatcher
Oğuzhan Mola dispatcher
ERAY S. dispatcher
EmirG. dispatcher
cengizhan semiz dispatcher
Arda KASAL dispatcher
EnesBurak dispatcher
mustafa42 dispatcher
bthnyksl1907 dispatcher
Euro Truck Simulator 2 Monthly Statistics - ETS2
American Truck Simulator Monthly Statistics - ATS
Awards
Company Description
Image

Lojistik kelimesinden öte bizler bir aileyiz. Nizam Lojistik bünyesinde barındırdığı her unsurda aile bağlarını ön planda tutar. Aile politikasını damarlarımıza işleyen bu birlik ve beraberlik bizleri bu konuma getirdi. Sahip olduğumuz onca başarı ve karşılığını aldığımız onca fedakarlık bizleri bugünlere taşıyan en büyük iki unsur. Nizam Lojistik ailesi olarak bu güzel hadiselerin ziyadesiyle bilincindeyiz.Bu bilinç ve disiplin ile daha büyük hedeflere azimle yürümeye devam ediyoruz.

Nizam lojistik oyun ve simülasyon kavramlarının birkaç adım geride olduğu bir ortam. Nizam ailesine katıldığınızda ilk olarak öğreneceğiniz şey “Aile” olmaktır. Bizler tüm üyelerimize bu doğrultuda kazanımlar yaparak herkesin aynı yolda yürümesine aracılık ettik. Bu bilinç ve birikim ışığında sürdürülen ekip çalışmaları da fazlasıyla başarıya ulaştı.

Nizam adıyla çıktığımız bu yolda ilk adımımızı 19.12.2014 tarihinde attık. Yiğitcan Balçık (BraveClay) önderliğinde sürdürülen Nizam Lojistik ruhu günümüze kadar hiç durmaksızın büyüyerek, ilerleyerek ve gelişerek ulaştı. 06.06.2020 tarihinde Yüksel Durukan (Gazozcu TV)'yle bir ortaklığa girdik. Adımızın ruhunda yatan düzeni ve disiplini fazlasıyla sağlayarak, Nizam üyelerinin her birinin karakterine bu iki vazgeçilmez unsuru işledik.

Unutulmamalıdır ki; bizler bu noktaya gelinceye kadar birçok kişi ile karşılaştık. Kurucumuz Yiğitcan Balçık politikalarına saygı ve hoşgörü göstererek tam anlamıyla bir “Aile” olmayı başardık. Şirketimiz kurulduğu ilk günden bu yana bizleri kötü ithamlarıyla durdurabileceklerini sanan birçok kişi karşımıza çıktı. Ancak şu an ki konumumuz itibariyle onları ortada göremiyoruz. O hoşgörü yoksunları Nizam birlik ve beraberliği karşısında yok olup gittiler. Gidenler hak ettikleri, gelenler ise Nizam’ı yaşadıkları için buradalar. Nizam politikası bu şekilde işlendi, işleniyor ve işlenecektir.

Image

Nizam Lojistik üyeleri birer oyun arkadaşından ziyade kardeştir. Bu sayede bünyemizde bulunan herkes birlik ve beraberlik ile büyür. Rütbeler ve yetkiler bir noktada kenara bırakılır ve insanlık ön plana çıkar. Yaş ve saygı çerçevesinde kurulan bu aile ortamı sayesinde birçok başarıya imza atmış bulunmaktayız. Hataların eğitimlerimizde ki hoşgörü ile telafi edilmesi bu Aile ortamının ilk göstergesidir. Her Nizam Lojistik üyesi bilir ki; Nizam Lojistik oyunlardan evvel insanlığı ve Aile bilincini konu alır. Bilinen bu iki ilke en nihayetinde kişilerin birbirine sıkı sıkıya bağlanmasına vesile olmaktadır.

Image

Adımızın her harfinden de anlaşıldığı üzere bizler düzene düşkün insanlarız. Nizam Lojistik kurucusu Yiğitcan Balçık başta yönetim kadromuz olmak üzere tüm üyelerimize düzenin getirilerini sunmuştur. Bu getirilerin sağlanması ve ortamın tam anlamıyla kusursuz hale gelmesi için her Nizam üyesi çalışır ve çaba gösterir. Düzene ve konulan kurallara uyumsuz davranışlar sergilemek Nizam Lojistik bünyesinden ayrılmanıza neden olacaktır. Kuralların ve kırmızı çizgilerin çevrelediği Nizam Lojistik, bünyesinde bulundurduğu saygı, sevgi ve hoşgörü sayesinde bu seviyeye ulaşmıştır.

Nizam kelimesi ciddiyetin farkına varmanızı sağlayacak. Ciddiyetin ve kuralların egemenliğinde yaşanan onca güzel an tüm üyelerimize tecrübe kazandırmaktadır. Tecrübeler sadece oyunlarda ki seviyeler ile mi kazandırılır? Nizam Lojistik ilke ve kuralları bunu reddeder. Nizam Lojistik tüm üyelerinin ilk olarak hayatı, saygıyı, hoşgörüyü ve düzen bilincini tecrübe etmelerine aracı olur. Oyun ve diğer konularda ki başarılar bu verilen temel bilinçler önderliğinde fazlasıyla sağlanmaktadır.

Image

Kendimizi anlatırken birçok kez düzen ve kural kelimesini kullandık. Bu kelimelerin anlamlarının tam olarak algılanmasını amaçlıyoruz. Nizam Lojistik bünyesinde gülmek ve eğlenmekte bir kuraldır. Resmi konvoy ve etkinliklerimiz haricinde oyunlar bünyesinde ekipçe farklı deneyimler yaşamak ve farklı kurgulara imza atmak en büyük tutkumuzdur. Bu noktada gülmek ve eğlenmekte yeri geldiğinde kurallarımızın en üstünde yer almaktadır.

Kısacası Nizam olmak asaletli bir düzene saygı duymaktır…
Company Rules
Euro Truck Simulator 2 No limit
American Truck Simulator No limit
Image

(Kurallar ve şartlara uymayan veya uyamıcak kişiler lütfen başvuru yapmasınlar)

Ekibimizde herkes makam,rütbe farketmeksizin yaşını bilerek hitap etmelidir.

Kimse kimseden üstün değildir, herkes sorun değil çözüm üretmeye bakmalıdır.

Ekibimizde konvoy günleri şu şekilde olup (Salı,Perşembe,Cumartesi) konvoya gelemediğiniz zaman mazaret bildirmeniz zorunludur. Şirketimizde konvoylar Resmi Konvoy ve Özel Konvoy olmak üzere ikiye ayrılır. Resmi konvoylar her zaman planlı, gelinmesi zorunlu olan konvoylardır. Özel konvoylar gelinmesi zorunlu olmayan, doğaçlama yapılan konvoylardır.

Ekibimizde konvoy kurallarına uymak zorunludur. Örneğin; Sinyalleri kullanma, trafik diliyle anlaşma, takip mesafesini iyi ayarlama, kaza vesaire olduğunda napıyorsun ya vesaire gibisinden ortamı gerecek kelimeler kullanmamak, konvoylara saatinde gelinmesi, trafikte centilmen ve efendi davranmak , küfürlü ve gereksiz konuşmamak başta olan kurallardır.

Ekibimizde kurucu, üyeler üzerinde ne yetkiye sahipse aynı şekilde yönetim ekibide aynı yetkiye sahiptir, yönetim ekibi özenle seçilir.

Ekibimizde güzel bir çizgide kendilerini geliştiren kişiler, çizgilerini bozmazlarsa Elit Şoför(Elite Driver) rütbesine atanırlar.

Ekibimizde bir şikayetiniz, bir isteğiniz, bir öneriniz olduğu zaman bunu kurucu veya yönetim ekibine bildirmeniz bizim için önemlidir.

Son olarak yukarıda yazan bilgilendirmedeki asıl amaç nezih bir ortam, profesyonel şoförler, aile ortamı şeklinde devam etmesi içindir. Kaç yıldır genelde aynı kurallar kullanılıp, bazı değişiklikler yapılmıştır. Ekibimize girdikten sonra şartlara uyup kurallara uymayan, bizden olumsuz dönütler alan kişiler kurucu insiyatifine göre en fazla 3. uyarıda şirketten çıkarılır.

Image

Konvoylarımızın %99'u ProMods haritasında olduğu için, başvuru yapan kişilerde ProMods olması zorunludur.

Nizam lojistik için şart olan DLC paketleri şunlardır;” Going East, Scandinavia, Vive La France, Italia, Beyond the Baltic Sea, Road to Black Sea, DAF XF Tuning Pack, Actros Tuning Pack, Volvo FH Tuning Pack, Mighty Griffin Tuning Pack, Heavy Cargo Pack, High Power Cargo Pack, Special Transport, Schwarzmüller Trailer Pack, Krone Trailer Pack, Cabin Accessories, Wheel Tuning Pack, Michelin Fan Pack, Goodyear Tyres Pack, National Window Flags, Turkish Paint Jobs Pack, Metallic Paint Jobs Pack “

Tecrübeli, Olgun kişileri aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Image

En baştan beridir bahsettiğimiz saygı ve hoşgörü noktasından hemen sonra gelen oyunlarda ki Nizam bizlerin hassas olduğu bir diğer konudur. Bu noktada Nizam Lojistik üyelerinden zor isteklerde bulunur. Zor sınavların getirileri de büyük olacağından Nizam Lojistik daima en zoru yani en iyiyi hedefler. Lojistiğimizin kuruluş amacı olan Euro Truck Simulator 2 oyununda her Nizam şoförünün başarılı olması gerekir. Oyunda ki mantığıni politikanın ve simülasyon bilincinin kavranması çok önemlidir. Bu unsurları kavramayan kişilerin Nizam Lojistik bünyesinde yer alması mümkün değildir.

Nizam Lojistik bünyesinde başta Euro Truck Simulator 2 olmak üzere birçok oyun oynanmaktadır. Popüler oyunlarımızdan olan GTA V, Valorant ,Counter Strike GO‘da üyelerimiz tarafından sıklıkla oynanmaktadır. Kişiler her ne oynarlarsa oynasınlar devamlı bir ekip ruhu içerisinde olarak en iyiyi hedeflemektedirler. Oyunlar bünyesinde sağladığımız düzen politikaları üyelerimizin daima en yüksek oyun deneyimini yaşamalarını sağlamıştır. Bu kural ve politika bütünlüğüne uyumluluk gösteren üyelerimiz sayesinde bu kadar çok oyunu bir arada oynamaktayız.

Image

Aramıza katılmadan evvel bilmeniz gereken çok önemli bir nokta var. Nizam Lojistik onca sıkı kurala ve politikaya rağmen eğitimlerinde hoşgörüyü ve sabrı elinden bırakmaz. Tüm yönetim ve eğitim kadromuz bu bilince sahip olan insanlardan oluşmaktadır. Bu sayede üyelerimizin tamamı Nizam Lojistik bünyesine katıldıkdan kısa bir süre sonrasında başarıya ulaşmaktadır. Eğitimlerimiz başta Euro Trucks Simulator 2 oyunu olmak üzere birçok temel oyunda sürdürülmektedir. Kişinin oyun mantığını, alt yapısını, kurallarını ve bilincini anlaması maksadıyla sürdürülen bu eğitimler, kişilerin oyundan daha fazla zevk almalarını amaçlayarak ilerletilmektedir. Hiç kimse kusursuz olamaz ancak her birey kendi çabası ve buna bağlı istikrarıyla istenilen hedefi tam 12’den vurabilir. Bizler üyelerimize bu noktada destek olmak maksadıyla eğitimler vererek daha iyi seviyelere gelmelerini sağlamaktayız.
List of employees [72]
Loading