Company Profile #201507

Yerbanot.

poland
24.12.2024
Company Management
dispatcher
dispatcher
dispatcher
Statistics
ETS2 ETS2
ATS ATS
Awards 0
No awards were received.
Company Description
Zawsze dowieziemy paczki w trudno dostępne miejsce nie zależnie czy jest zima czy jest lato czy błoto[u][/u]

Kierowcy:
muszą przestrzegać wszystkich przepisów drogowych.
muszą przestrzegać harmonogramu dostaw i dotrzymywać terminów.
muszą dbać o swoje pojazdy i unikać kolizji.
muszą stosować się do wytycznych firmy i wykonywać zadania zgodnie z wymaganiami.
muszą przestrzegać zasad bezpieczeństwa podczas jazdy i unikać ryzykownych manewrów.

Firma:
1. ma prawo do weryfikacji czasu pracy kierowcy wraz z Przebytym dystansem dziennym, miesięcznym lub rocznym

2. ma prawo do nakładania kar na kierowców, którzy łamią regulamin firmy

3. Zakaz wychodzenia z gry, podczas konwoju bez jakiejkolwiek informacji

4. Jeśli podczas jazdy w konwoju lub w trasie, zostaniesz wyrzucony z serwera musisz niezwłocznie poinformować o tym na Discordzie

5. Wchodząc na serwer jesteś zobowiązany/a wcielić się w swoją postać, zachowywać się jak prawdziwy kierowca. Mieć szacunek do innych ludzi i innych firm, oraz zachowywać prawdziwość konwoju i ograniczeń prędkości na drogach.

6. Zakazuje się wtrącania w Konwój lub wykonywaną trasę graczy innych firm, bez konkretnego powodu, tak samo jak zderzania się z nimi lub utrudniania im życia poprzez śledzenie.

7. Zarząd firmy może wezwać użytkownika na kanał "Poczekalnia" celem wyjaśnienia sprawy, wtedy gracz ma obowiązek stawić się na wezwanie niezwłocznie po zaistnieniu zdarzenia wypadkowego Jeżeli takowa osoba się nie stawi na kanał będą wyciągane konsekwencje.

8. Osoba która przychodzi/otwiera Ticket by zgłosić innego kierowcę, bądź uczestnika firmy. Powinna posiadać dowody na złamanie regulaminu lub nieodpowiednie rzeczy szkodzące renomie serwera.

9. Wszyscy Kierowcy zobowiązani są do reprezentowania firmy, poprzez malowania Firmowe oraz TAG Z nazwą Firmy

10. Ciężarówka jadąca w Trasy długodystansowe, Jadąc na zbiórkę konwojową, lub do trasy która ma 4 lub więcej osób powinna być zatankowana i naprawiona PRZED wyjazdem w trasę.

11. Podczas Konwojów, lub tras wewnątrz firmowych prowadzonych przez pilotów lub w czasie szkoleń pod okiem Pilotażu lub Zarządu Firmy, To właśnie te osoby maja główny głos. W momencie ich poleceń lub Konkretnych rozkazów każdy pomimo zajmowanego stanowiska milknie.

12. Transport Ładunku podczas tras wewnątrz firmowych, wybiera Leader Konwoju/Trasy/Eskapady. W przypadku konwoju ten obowiązek spoczywa na osobach odpowiedzialnych za wyznaczanie Trasy, planowanie Konwoju
Company Rules
No limit
ETS2 No limit
ATS No limit
List of employees [9]
Loading