Company Profile #104468

Sadakat Lojistik®

Company Management
owner
manager
representative
representative
Euro Truck Simulator 2 Monthly Statistics - ETS2
American Truck Simulator Monthly Statistics - ATS
Awards
Company Description
Image

Image

Ekibimiz 4 Ekim 2020 tarihinde MЯ. LΛHMΛCUИ®️ (Fırat) ve MЯ. FIИDUK®️ (Emirhan) tarafından kurulmuştur. Eski adı Bozkurt™️ Transport olan ekibimiz, 2 Aralık 2020 tarihinden itibaren Sadakat Lojistik®️ ismiyle yoluna devam etmiştir. Ekibimizde Euro Truck Simulator 2 oyunu dışında American Truck Simulator, GTA 5 Roleplay, Minecraft, The Forest, Payday 2, Valorant ve bir çok oyun oynanmaktadır. Özel olarak seçilmiş 7/24 aktif yetkili kadrosuyla en iyi yerlere gelme yolunda devam etmektedir. Ekibimizin asıl amacı Euro Truck Simulator 2 ortamında tüm oyuncuları bir araya toplayıp aile oluşturmak ve en iyi ortamı oluşturmaktır. Ekibimize katılmak isterseniz tek yapmanız gereken Discord veya Instagram yoluyla bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Image

Image
Company Rules
Euro Truck Simulator 2 No limit
American Truck Simulator No limit
Image

Image

➤ Küfür, hakaret ve argo kelime kullanımı yasaktır.

➤ Din, dil, ırk ayrımı ve siyaset yapmak yasaktır.

➤ Konvoy günü konvoya katılamayacaksanız sunucumuzdaki mazeret-neden odasına nedeniniz ile beraber konvoya katılamayacağınızı belirtiniz. Eğer üst üste 3 konvoya mazeret bildirmeksizin katılmazsanız ekibimiz ile ilişkiniz kesilecektir.

➤ Konvoy esnasında pinginiz veya lagınız var ise size konvoyun en arkasına geçin talimatı verilecektir. Ayrıca konvoy esnasında sizinde önünüzdeki araçta ping-lag vs. durum varsa lütfen belirtiniz. Ekip üyesi olsa bile uyarıya uymak zorundasınız!

➤ Konvoy esnasında konvoyun akışını bozan, dikkatsizce ve tehlikeli süren, kurallara uymayan arkadaşlarımız ilk olarak cezalandırılır. Aynı tutumun tekrarı halinde ise ekibimiz ile ilişkisi kesilir.
List of employees [12]
Loading